Een reactie plaatsen

Binnenkort verwacht: Fettercairn Small Batch Warehouse 2 Batch 1

Fettercairn is terug van weggeweest! Waar je het meer (heel) vroeger als Old Fettercairn is het sinds een paar jaar weer terug op de markt met een nieuwe frisse single malt en heel af en toe een special. En zo’n special is de Small Batch Warehouse 2 Batch 1 die we medio april verwachten. De allereerste small batch release van de Fettercairn distilleerderij en een Highlands single malt gerijpt in 5 verschillend vaten.

  • Port pipes (40%)
  • Vasyma sherry butts (10%)
  • Tevasa sherry butts (10%)
  • Unseasoned Vasyma barrels (5%)
  • Ex-bourbon barrels (35%)

De vaten die gebruikt zijn voor Batch 1 komen allemaal uit 2010 en zijn begin 2021 gehuwd en gebotteld. Een 10 jaar oude release dus op

49,7% als een limited edition van 3600 flessen. Bestellen kan al door te mailen naar info@dramtime.nl. Hieronder alvast de proefnotities.

Neus: meloen, peer, honing, vanille en gember

Smaak: romige koffie, grapefruit, kruidige appel en vanille

Afdronk: karamel fudge, vanille cake en ahorn siroop

UPDATE 9/4/21: De Fettercairn Warehouse 2 Batch 1 is nu zeer beperkt op voorraad en kun je hier bestellen op Dramtime.nl!

Over Slijterij Frans Muthert

Slijterij, wijnhandel, groothandel, WhiskySlijter en topSlijter. Gevestigd in Musselkanaal sinds 1918.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: